Anasayfa
16 Haziran 2024, Pazar
English (UK)

Fuarlar

WIN METAL WORKİNG 2017 22.SAÇ İŞLEME-METAL KESME VE ŞEKİLLENDİRME TEKNOLOJİLERİ FUARI

11 Şubat Cumartesi günü Wın Metal Working 2017 22.Saç işleme-Metal Kesme ve Şekillendirme Teknolojileri fuarına ziyaretçi olarak katılım gerçekleştirilecektir.Katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar Konusu: Saç işleme,metal kesme ve şekillendirme,birleştirme kaynak kesme,yüzey işleme teknolojileri

İLETİŞİM: 7551276- 7552565

CNR İMOB 2017 İSTANBUL MOBİLYA FUARI

28 Ocak Cumartesi günü CNR İMOB 2017 İSTANBUL MOBİLYA fuarına ziyaretçi olarak katılım gerçekleştirilecektir.Katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar Konusu: Her türlü ev ve ofis mobilyası

İLETİŞİM: 7551276- 7552565

PROMOTÜRK - 31. Kurumsal İletişim ve Promosyon Ürünleri Fuarı

15 Ekim Cumartesi günü PROMOTÜRK - 31. Kurumsal İletişim ve Promosyon Ürünleri Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır.Katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar Konusu: Promosyon sektörünün 31 yıldır en kapsamlı buluşma noktası olan PROMOTÜRK Fuarı’na, 100’e yakın promosyon üretici ve ithalatçısı katılacak. Fuarda iş dünyası promosyon ürünleri, yazı enstrümanları, kırtasiye ve ofis aksesuarları, teknoloji ve elektronik eşyalar, porselen ve cam kurumsal hediyeler, çanta ve konferans materyalleri, çikolata ve şekerlemeler ve tekstil promosyon ürünleri gibi başlıklardan oluşan ürün portföyü sergilenecektir.

İLETİŞİM: 7551276- 7552565

2.Çin Ürünleri Fuarı

3 Haziran Cuma Günü 2.Çin Ürünleri Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır. Katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar konusu: Aydınlatma, Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri Donanımları, Hazır Giyim, Tekstil, Mobilya, Sağlık Hizmetleri, Medikal Ev Tekstili, Ev Elektroniği, Hediyelik Eşya

İLETİŞİM: 7551276- 7552565

 

 

 

WIN Electrotech 17.Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarı

19 Mart Cumartesi Günü  İstanbul WIN Electrotech 17.Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır. Katılak isteyen üyelerimizin isimlerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar konusu: Elektrik Üretim Sistemleri, Motorlar, Yenilenebilir Enerji, Frekans Inverterleri, Dişliler Ve Mekanik Sürüş, Kablolar, İletim, Elektrik ve Elektronik Test ve Ölçü Malzemeleri,

Ayrıca Elektrik Fuarının olduğu fuar alanında yer alan Win Materials Handling   15.Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı ve WIN Hydraulic & Pneumatic   13.Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarlarıda ziyaret edielbilecektir.

Taşıma-Depolama Fuarı Konusu:Vinçler Ve Nakliye, Ambarlama Ve Depolama, Paketleme, Hizmete Sokma Ve Tartma, Lojistik, Intralojistik Ve Yazılım, Taşıma Ve Lojistik
Hidrolik-Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarı Konusu: Yağlı Hidrolik,  Su Hidrolik, Pnömatik, Yağlama Sistemleri ve Elemanları.  Makine Ve Hidrolik Sistemler İçin Yağlar, Hidrolik Ve Pnömatik Hizmetleri

TEL: 03327551276-7552565

 

 

İSTANBUL Kapı-Pencere-Cam Fuarı

10 Mart 2016 Perşembe Günü İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Düzenlenecek olan İSTANBUL Kapı-Pencere-Cam Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır.

    Katılmak isteyen üyelerimizin  kesin isim listelerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Konusu: (Kapı, Kepenk, Kilit, Alarm ve Güvenlik, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları), (Pencere, Panjur, Cephe ve Profil,  Üretim Makineleri, Aksesuar, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler), (Cam Ürünleri, Uygulamaları, Üretim İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları)

Başlıca Ürün Hizmet Grupları: (Yapı-Endüstriyel Kapı, Bariyer Kilit, Alarm, Güvenlik, Geçiş Kontrol Sistem,  Kepenk, Panel, Pano, Bölme, Motor, Mekanizma, Tamamlayıcı Ürün ve Aksesuarlar), (Pencere, Profil, Cephe Sistemleri, Açılım Mekanizmaları, Aksesuarlar, Profil Üretim ve İşleme Makineleri, Panjur, Gölgelendirme, Sineklik, Güvenlik Sistemleri, Yalıtım,  Ham Madde ve Tamamlayıcı Ürünler), (Yapı, Otomotiv, Endüstriyel Özellikli Camlar, İşleme, Kesme, Kumlama, Yıkama, Temperleme, Isıcam Makineleri, Kimyasallar, Cam   Filmleri, İzolasyon,  Montaj Ürünleri, Kimyasalları)

 

 

 

WIN Metal Working 21.Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarına Ziyaret

13 Şubat 2016 Cumartesi Günü İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Düzenlenecek olan WIN Metal Working  21.Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır.

    Katılmak isteyen üyelerimizin  kesin isim listelerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

Fuar Adı: WIN Metal Working  21.Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı   

Konusu: Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri

Başlıca Ürün Hizmet Grupları: Metal İşleme Makineleri, Özel ve Metal İşleri Dışındaki Makineler, Makine Parçaları, El Aletleri, Fabrika Ve Dükkan Yerleşim Aletleri, Basınçlı Hava Sistemleri, İş Güvenliği  ve  Endüstriyel Malzemeler

 

UNICERA 28.Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı

     24 Şubat 2016 Çarşamba Günü İstanbulda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Düzenlenecek olan UNİCERA 2016   28.Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır.

    Katılmak isteyen üyelerimizin kesin isim listelerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

 

Fuar Adı: UNICERA   28.Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı   

Konusu: Zemin ve Duvar Kaplamaları, Banyo ve Mutfak Ürünleri, Aksesuaraları, Seramik İşleme Teknolojileri

Başlıca Ürün Hizmet Grupları: Seramik, Granit, Mermer, Mozaik, Vitrifiye, Armatürler, Küvet, Duşkabin, Hidromasaj, Banyo ve Mutfak Mobilya ve Aksesuarları, Ankastre Cihazlar, Seramik İşleme Makineleri, Tamamlayıcı Ürünler

 

MODEKO 2016 27.İzmir Mobilya Fuarı

26 Şubat 2016 Cuma Günü İzmir'de Düzenlenecek olan MODEKO 2016   27.İzmir Mobilya Fuarına ziyaretçi olarak katılım planlanmaktadır.

    Katılmak isteyen üyelerimizin kesin isim listelerini odamıza bildirmeleri rica olunur.

 

Fuar Adı: MODEKO 2016   27. İzmir Mobilya Fuarı    

Konusu: Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları 

Başlıca Ürün Hizmet Grupları: Ev-Ofis-Mutfak-Banyo-Bahçe Mobilyası Ve Dekorasyon Ürünleri