Anasayfa
28 Ocak 2020, Salı

Karapınar °C
English (UK)

Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisinde Sıralamaya Giren Üyelerimize Plaketleri Takdim Edildi.

 

 

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Yarımoğlu ve Bahri Müftüoğlu 2017 yılındaki kazançlarından ötürü, Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisinde ilk 5’e giren üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ederek, kendilerine hazırlanan plaketleri takdim ettiler ve başarı temennisinde bulundular.

Üyelerimizle hoş bir hava içerisinde geçen ziyaretlerde Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen; ” İlçemizde girişimciliği başarıyla gerçekleştirmiş olan, vergilerini ödeyerek şehrimize gerek ekonomik olarak, gerekse de her konuda katma değer sağlayan tüm üyelerimizi kutluyor, iş hayatlarında başarılar diliyorum dedi. Karapınar’ın özellikle Tarım ve Hayvancılık alanında üreten ve ekonomiye önemli katkı sağlayan bir ilçe olduğuna dikkat çeken Sözen, vergi bilincine sahip katma değer üreterek kazanan mükellefler sayesinde güçlü bir ülke olma yolunda ilerleneceğini söyledi. Vergilerin düzenli ödenmesi sonucunda hem ülkemizin hem ilçemizin üretim ölçeğinin artacağını ve daha kurumsal bir yapıya kavuşulacağını kaydeden Sözen,  Vergi yükümlülüklerini yerine getiren üyelerimizi bir kez daha tebrik ediyorum dedi”.

Ziyaret sırasında üyelerle ilçenin ekonomik gidişatı değerlendirilerek üyelerin odamızdan beklentileri ve talepleri alındı. Rekortmen üyeler Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası’nın, ilçe ekonomisine ve üyelere sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi Mükellefleri sıralaması ise şu şekilde;

Kurumlar Vergisi;

1: KARAPINAR İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ

2: YARARLAR TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ

3: KAR-YEM A.Ş.

4: ABDULLAH ZENGİN TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ

5: SEYA TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ

Gelir Vergisi;

1: TAHSİN GÜNDOĞDU

2: DÜNDAR MEHMET TAŞÇI

3: EMİRCAN SEVİNÇ

4: MEHMET TAŞÇI

5: VOLKAN ÇORAKÇI