Anasayfa
21 Mayıs 2024, Salı
English (UK)

TOBB İL KGK ve GGK SEÇİMLERİ YAPILIYOR

 

 

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER ve İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 25 ARALIK 2014 PERŞEMBE GÜNÜ KARAPINAR TİCARET VE SANAYİ ODASI TOPLANTI SALONUNDA 10:00 – 16:00 SAATLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP, SEÇİME İLİŞKİN SEÇMEN LİSTESİ, İCRA KOMİTESİ ÜYELİĞİ KONTENJAN DAĞILIMI VE SEÇİME İLİŞKİN DİĞER BİLGİLERE EKLİ BİLGİ NOTUNDA YER VERİLMİŞTİR.

 

KARAPINAR TİCARET VE SANAYİ ODASI’ NDAN

DUYURULUR 

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER / GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 25 ARALIK 2014 PERŞEMBE GÜNÜ KARAPINAR TİCARET VE SANAYİ ODASI TOPLANTI SALONUNDA 10:00 – 16:00 SAATLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP ,

SEÇİME İLİŞKİN SEÇMEN LİSTESİ, İCRA KOMİTESİ ÜYELİĞİ KONTENJAN DAĞILIMI VE SEÇİME İLİŞKİN DİĞER BİLGİLERE EKLİ BİLGİ NOTUNDA YER VERİLMİŞTİR. 

İCRA KOMİTESİ ÜYELİĞİNE ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNACAK KİŞİLERİN 16 ARALIK 2014 SALI GÜNÜDEN İTİBAREN 22 ARALIK 2014 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR KARAPINAR TİCARET VE SANAYİ ODASI GENEL SEKRETERLİĞİNE BİZZAT BİR DİLEKÇE VE DİLEKÇE EKİNDE ADLİ SİCİL BELGESİ İLE BAŞVURU YAPMASI GEREKMEKTEDİR.

SEÇMEN LİSTESİNDE YER ALAN KİŞİLERİN, SEÇİM İŞLEMİ ESNASINDA GEÇERLİ KİMLİK BELGESİ İLE GELİNMESİ GEREKMEKTEDİR. VEKÂLETEN OY KULLANILMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

KARAPINAR TİCARET VE SANAYİ ODASI ‘ NIN YETKİLİ KURULLARININ ATAMIŞ OLDUĞU EKLİ SEÇMEN LİSTELERİNDE BULUNAN KİŞİLERE İLANEN TEBLİĞ OLUNUR.

 

 

 

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇMEN LİSTESİ

1- DÖNDÜ ÇOBAN

2- FATMA SEZER

3- HÜMEYRA ALP

 

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇMEN LİSTESİ

1-ATIF ÖZDER

2-BEYCAN KALKAN

3-CEMİL KESİK

4-FATİH ÇAĞIRAN

5-GÖKHAN NAKİPOĞLU

6-HALİL İBRAHİM YILMAZ

7-HÜSEYİN UĞUR

8-İMAT ÖZDİL

9-MEHMET YARIMOĞLU

10-MURAT ZARARSIZ

11-OĞUZ HAN MUTLUSOY

12-OSMAN ARI

13-SAMİ KARABACAK

14-SERHAN SEZER

15-YILMAZ PEKER