Anasayfa
21 Mayıs 2024, Salı
English (UK)

KARAPINAR TSO TARAFINDAN  MESLEK KOMİTELERİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

 

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı dün Mevlana Hoşgörü parkında, KATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile 7  Meslek Komite Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Meslek komitelerinde kayıtlı tüm üyelerin sektörlerine ilişkin sorunlarını ve çözüm önerilerini ele almak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen yapmış olduğu açıklamada;
“Rahmet ve bereket ayı olan  Ramazan ayında bir araya geliyor olmaktan son derece mutluyum.2014 yılı itibariyle başlanan Meslek Komite toplantıları, mevcut  Meslek Komitelerimiz için her ay ayrı ayrı gerçekleştirilecek ve böylece tüm üyelerimizin sektörleriyle ve Odamızla ilgili ilgili görüş ve önerileri alınacaktır.

Meslek Komite toplantılarında alınan kararlar Yönetim Kurulu toplantısında titizlikle ele alınacak ve gerekli işlemler ilgili mercilere iletilerek bir sonraki komite toplantısına sonucu hakkında bilgi verilecektir. Dolayısıyla Meslek Komite toplantılarının ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Yine; Meslek Komiteleri İstişare toplantısından çıkan sonuçlar neticesinde Karapınar TSO Yönetimi olarak her türlü destek ve sorunların çözümü noktasında elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan kimsenin endişesi olmasın.”dedi

Toplantıya iştirak eden katılımcılara teşekkür eden Başkan Sözen, Yaklaşan Ramazan Bayramı sebebiyle tüm üyelerimizin ve hemşerilerimizin  Ramazan Bayramını en içten dilekler ile kutladığını belirtti.
Toplantının ardından iftar programına geçildi.