Anasayfa
16 Temmuz 2024, Salı
English (UK)

KARAPINAR TSO ‘DAN AYDOĞANLAR MYO’ NUN YENİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne yeni atanan Durmuş Ali Ceylan’ı makamında ziyaret ederek, göreve atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Katso Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen’in Karapınar hakkında yaptığı genel bilgilendirmeden sonra; “ Karapınar Halkı Üniversiteye yeni yaptırılan ek binanın tamamlanması aşamasında gerekli hassasiyeti gösterdi ve ilçemize yakışır modern bir bina şu an öğrencilere hizmet veriyor. Karapınar İş Dünyası olarak bundan sonraki temennimiz; Karapınar’a en kısa sürede Fakülte düzeyinde ve Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla ilgili yeni bölümlerin gelmesidir.” Dedi.

Karapınar Aydoğanlar MYO Müdürü Durmuş Ali Ceylan’da; Katso Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şu an 900’ ün üzerinde öğrenciye hizmet veren 1500 öğrenci kapasiteli Meslek Yüksek Okuluna yeni yaptırılan bina için Karapınar Halkına, Katso Yönetim Kurulu üyelerine ve Emeği geçen herkese teşekkür etti. Yüksek Okul Müdürü Durmuş Ali Ceyhan konuşmasının devamında; “İlçemizde İnşaatı devam eden Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci yurdunda çalışmaların hızlandırıldığını, Yenilenebilir Enerji ve Organik Tarım-Hayvancılık alanlarında yeni bölümler açılmasıyla ilgili çalışmaların başladığını ve İlçemize fakülte düzeyinde bölümlerin getirilmesiyle ilgili olarak da önümüzdeki dönemlerde gerekli çalışmaları başlatmayı planlıyoruz.” Dedi.