Anasayfa
21 Mayıs 2024, Salı
English (UK)

KARAPINAR TSO “2016-2020 STRATEJİK PLAN” TOPLANTISI YAPILDI

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası 2016-2020 Stratejik Plan Çalışmaları kapsamında oda meclis salonunda paydaşlarıyla toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, TDKD İl Koordinatörü Hakan Doğan, SGK Karapınar İlçe Müdürü Bekir Aslan, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, KATSO Meclis Üyeleri ve üyeler katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen ; “Karapınar’ın ekonomik, ticari ve sosyal gelişim alanlarına daha fazla katkı sağlamak amacıyla 2016-2020 Stratejik Plan hazırlamaktayız. Paydaşlarımızın da görüş ve önerileri bizler için önem arz etmektedir. Bu bağlamda Bölgesel ve Uluslararası Etkinlik,Üyelerin Rekabet Gücünün Artırılması,İyi Yönetişim ve Paydaş Etkileşimi olmak üzere 3 Tematik eksende hazırlanan 2016-2020 Karapınar TSO Stratejik Planı için, paydaşlarımızla birlikte her bir tematik eksen için 3 amaç belirledik. Karapınar’ın ekonomik, ticari ve sosyal gelişimi için görüşlerinizi aldığımız katılımcılara teşekkür ederim.”dedi.