Anasayfa
16 Haziran 2024, Pazar
English (UK)

BIST ÖZEL PAZAR -MEVKA İŞBİRLİĞİ İLE KONYALI VE KARAMANLI GİRİŞİMCİLER YATIRIMCILARLA BULUŞUYOR

Borsa İstanbul Özel Pazar; halka açılmadan ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerinden muaf bir şekilde pay alımı-satımı yapmak amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platformdur. BİST Özel Pazar, yatırımcılara karlı yatırım fırsatları sunarken, girişimci şirketlere de sermaye olanağı sağlamaktadır.(www.bistozelpazar.com).

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), BİST Özel Pazar yönetimi işbirliğiyle 02 Kasım 2016 Çarşamba günü Borsa İstanbul’daKonya ve Karaman’a özel bir program düzenlemeyi planlamaktadır. En az 6 ay önce kurulmuş ve gelir üretme aşamasına gelmiş Konyalı ve Karamanlı firmalarımızla BİST Özel Pazar üyesi olan ve girişimcilere yatırım yapmak isteyen yatırımcıları İstanbul’da buluşturmayı hedefliyoruz.

Program için 20 katılımcı belirlenecek olup tüm başvurular Borsa İstanbul tarafından değerlendirilerektir. Belirlenen katılımcıların ulaşımgiderleri kendileri tarafından karşılanacaktır.

Girişimcilerimizle yatırımcıları buluşturmayı hedefleyen bu programımıza katılmayı arzu eden firmalarımızın 30 Eylül 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar ekteki formu eksiksiz doldurarak ydo@mevka.org.tr adresine mail göndermelerini istirham ederiz.

BİST Özel Pazar tanıtım filmini izlemek için linki tıklayınız:

https://www.bistozelpazar.com/OzelPazar/app/info/bist-trailer?execution=e8s1

Özel Pazar yönergesi için:

http://www.borsaistanbul.com/docs/default-source/ozelpazar/OzelPazarYonergesi.pdf

Başvuru Formu